Muzika napájená bahnitými vodami řekou Mississippi  a kalnou Dřevnicí po destilaci přes dřeva nástrojů skupiny New Orleans Band tryská v nové podobě, s jinými volty, jiným nábojem a občas i jinými notami, ale s nezmenšeným nadšením a zápalem.

Z New Orleans přichází náš hlavní zdroj inspirace - náš zpěvák Mario Taravella. Zda lze přesadit jižanský esprit i do zlínských hudebních kulis, se pokouší zjistit kapela New Orleans Band.

Kapela New Orleans Band vznikla ve Zlíně počátkem roku 2011. S pětičlenou sestavou kapely mohli fanoušci zažít nezaměnitelnou atmosféru koncertů plnou klasických rockových songů například na Dni muziky v Tečovicích, na Benefičním festivalu Pod Hvězdami v Lukovečku nebo na Beerfestu v Záhlinicích. Rok 2011 vyvrcholil vánočním koncertem kapely v dnes již neexistující Café Vienna ve Zlíně.

Na začátku roku 2013 se kapela rozrostla s příchodem Petra Dančáka o bicí a zvuk kapely tím získal jiný rozměr.  Toto uskupení bylo přínosem pro výběr dalších songů do repertoáru a mohli jste jej slýchat v této "zvučnější" podobě až do května roku 2015.  Od léta 2015 do začátku roku 2018 obohacoval zvuk kapely na bicí Milan Zmeškal.

Od února 2018 hraje na bicí "nejmladší"  člen kapely  Petr Halašta.

 

 

Mario Taravella (New Orleans / Zlín) - zpěv

Ludvík Kocfelda (Zlín) - kytary, zpěv, foukací harmonika

Stanislav Doležal (Zlín) - mandolína, akustická kytara

Marek Polášek (Zlín) - housle, akustická kytara

Petr Fiala (Zlín) - El. kontrabas, baskytara

Petr Halašta (Fryšták) - bicí

 

Kontakt

Ludvík Kocfelda Zlin, Czech Republic +420 775 647 080 kocmail@seznam.cz